231. Zima na Českomoravské Vysočině
Autor: Václav Vovsík
signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 44,5 x 59
Konec dražby: 06.03.2024 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč