73. Muž s houslemi
Autor: A. Fersen
( )
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 21 cm, výška: 26 cm, rámování: 37 x 33 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč