74. Klečící dívka
Autor: Richard Curdes
(1891 Varšava (Polsko) - 1974 Nordholz (Německo))
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1972
Šířka: 60 cm, výška: 46 cm, rámování: 64 x 84 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč