93. Paříž
Autor: Charles Mondin
( )
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 45 x 53 cm
Konec dražby: 22.08.2023 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč