Přes zamrzlou řeku
Autor: Manfred Kapellner
(1938 Westerholt)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 33 cm
Konec dražby: 19.12.2023 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč