200. Lidé v povozu
Autor: Martina M. Živkovič
( )
Podmalba na skle, datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Datace: 1974
Šířka: 70 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 57 x 77 cm
Konec dražby: 13.04.2023 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč