16. Podzimní zátiší
Autor: Martin Wonderwall
( )
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 60 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 11.01.2023 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč