373. Moře - J. Urban
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 79 cm
Konec dražby: 23.04.2023 18:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč