106. Složená kytice
Autor: Jan Orlík
(1920 Opava - 1995)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1989
Šířka: 41 cm, výška: 53 cm, rámování: 57,5 x 45,5 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč