Zimní řeka
Autor: Jan Orlík
(1920 Opava - 1995)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1975
Šířka: 61 cm, výška: 43 cm, rámování: 67 x 81,5 cm
Konec dražby: 22.10.2023 16:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč