Růže
Autor: Jan Orlík
(1920 Opava - 1995)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1971
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 40 x 30,5 cm
Konec dražby: 22.10.2023 16:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč