179. Jachty u bójky
Autor: F. A. Magnusson
( )
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 46 cm, rámování: 57 x 77 cm
Konec dražby: 11.10.2022 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč