375. Pohled do údolí
Paspartováno, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 19 cm, výška: 12 cm, rámování: 24 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 18:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč