Portrét muže s knírem
Autor: P. Schmeer
Signováno a datováno vpravo nahoře, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1913
Šířka: 29,5 cm, výška: 43,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč