152. Malířské zátiší

Autor: Miroslav Houšť
(1954 Cheb)

vlevo dole název díla, uprostřed dole věnování, číslováno 25/100 a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 29,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 64 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 21:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč