131. Kytice ve váze
Autor: Olga Mandelová
(1928 Trnava, Slovensko)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: tempera, datace: 1992
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: volná deska
Konec dražby: 23.08.2023 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč