Soubor dezertních talířků

Autor: Porcelánka Rosenthal Bavaria
( Selb)

porcelánové talířky s motivy ovoce a zlacenou linkou, značeno zespodu
4 kusy
Šířka: 20 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč