Sada talířků na dezert 6+1

Autor: Porcelánka Rosenthal Bavaria
( Selb)

sada dezertních talířků 6 kusu, jeden lepený, dekor květin a ptactva, zlacený okraj
značeno zespodu
Šířka: 15,5 a 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč