377. Konvolut kreseb a maleb

1. olejomalba, Krajinomalba, volný list, paspartováno, 9,5 x 16 cm
2. olejový pastel, Krajina, volný list, paspartováno, 16 x 19,5 cm
3. akvarel, Děti na louce, volný list, paspartováno, 19,5 x 12,5 cm
4. akvarel, Děti pletou věneček, volný list, paspartováno, 19,5 x 12,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 23.04.2023 18:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč