35. Dáma s kočkou Royal Dux
Autor: Hana Purkrábková
(1936 Tábor - 2019 Hradišťko, Praha-západ)
porcelánka Royal Dux, model 21048, značeno razítkem porcelánky a signováno autorkou před výpalem
Materiál: porcelán
Výška: 28 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč