108. Věž
Autor: Émile Gudin
(1874 Francie - 1957 Francie)
signováno vpravo dole, zaskleno, původní zlacený rám
Technika: akvarel
Šířka: 28 cm, výška: 54 cm, rámování: 60 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč