Pohled na Kolín nad Rýnem
Autor: Persson Martin
( )
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 91 cm
Konec dražby: 16.11.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč