38. Jan Mehl
Zimní krajina - tempera na kartonu, signováno PD Mehl, zaskleno, rozměr 65 x 80 cm, rámováno v blondel zlaceném rámu 96 x 80,5
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč