38. Jan Mehl

Zimní krajina - tempera na kartonu, signováno PD Mehl, zaskleno, rozměr 65 x 80 cm, rámováno v blondel zlaceném rámu 96 x 80,5

Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč