132. Mostecká věž
Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Datace: 1956
Šířka: 29,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 36,5 x 44 cm
Konec dražby: 15.03.2022 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč