Rybník v krajině
Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 64,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 53,5 x 74,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč