38. Nejedlý Otakar (1883-1957)
olej na plátně, fix karton, sign PD Ot.Nejedlý rozměr 35x22cm, rám poškozen, rozměr 36x49cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 15 000 Kč