38. Plachetnice
signováno a datováno 1884 vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 44 cm, rámování: 50 x 65 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 30.05.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč