38. Uherek Rudolf 1895-1964
akvarel na papíře, sig. PD, Chalupa, rozměr 22x26, rámováno44x45,5
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč