6. Na lovu
Autor: Friedrich Wolf
(1814 Německo - 1876 Německo)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 54 cm, výška: 67 cm, rámování: 81 x 68 cm
Konec dražby: 07.12.2017 18:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč