17. Interiér z Magleby
Autor: Johan Julius Exner
(1825 Dánsko - 1910 Dánsko)
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 55 cm, rámování: 77 x 84 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč