189. Pražský hrad
Autor: Oskar Schmidt
(1908 Litoměřice - 1982 ?)
Signováno vlevo dole, papartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 25 cm, rámování: 43 x 55 cm
Konec dražby: 13.04.2023 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč