Lávka přes řeku
Autor: O. Knotek
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 84 cm, rámování: 92 x 98
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 05.03.2024 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč