Zátiší
Autor: O. Knotek
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 67 cm, rámování: 76,5 x 107 cm
Konec dražby: 05.02.2024 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč