Horské panorama u Maurach am Achensee v Tyrolsku

Autor: Rampf - Walde
( )

datováno a signováno na reversu, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1976
Šířka: 31,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 36 x 43 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč