47. Kočky
Autor: Dagmar Mezricky
(1944 Mladá Boleslav)
číslováno 115/300, datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1989
Šířka: 32,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 69 x 54 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč