U Mladé Boleslavi
Autor: Josef Mašek
(1885 - 1954 Plzeň)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 47 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 58 x 68 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč