131. Muzikanti
Autor: Joyce Roybal
(1955)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: 29 x 23,5
Konec dražby: 06.03.2024 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč