63. Krajina
Autor: Mario Di Martino
(1938 - 2017 Itálie)
přisouzeno autorovi, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč