8. Banány na talíři
Autor: Josef Kadeřábek
(1915 Lahovice - 2002 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 26 cm, rámování: pošk. 37 x 42 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč