125. Šašek a drak
Autor: Milan Schelinger
(1952 Bousov, Chrudimsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 56 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč