Nalodění

Autor: Johan Peter Eggers
(1855 - 1907 Švédsko)

datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1881
Šířka: 58 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 60 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč