208. Portrét MUDr. Adolfa Lukla
Autor: J. Minařík
signováno J.M, autorský popis na reversu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 38,5 cm, rámování: bez rámu
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč