139. Snopy obilí
Autor: Jaromír Trojan
(1922 Hlinsko - 2002 Jičín)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1980
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 68 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč