108. Pohled na kostel
Autor: Václav Alois Šrůtek
(1912 Praha - 2006 Litoměřice)
Barevná litografie na kartonu, signováno a datováno vpravo dole, pasparta ušpiněna, zaskleno, Rám poškozen.
Technika: litografie na kartonu, datace: 1947
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 42,5 x 53 cm
Konec dražby: 13.12.2018 19:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč