328. Pohled na městečko
Autor: Václav Alois Šrůtek
(1912 Praha - 2006 Litoměřice)
signováno vpravo dole, malba nečištěna
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 48 cm, rámování: 61,5 x 77,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 17:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč