Krajina Mot Stenshuvud
Autor: Eric Hermansson
(1910 - 1989 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 57 x 68 cm
Konec dražby: 18.12.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč