93. Trojspřeží
Autor: Ivan Petrovich Orloff
(1815 - 1861)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 26 x 42 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč