Farma
Autor: Martin Johan Tengberg
(1877 - 1941 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 36 x 44,5
Konec dražby: 19.12.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč