107. Souostroví s borovicemi
Autor: Nils Landelius
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 67 x 76 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč