106. Kotvící plachetnice
Autor: Henry Barlow Carter
(1804 - 1868 Velká Británie)
signováno vlevo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 19,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 25 x 32 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč